Вітамінізація під час карантину: як і навіщо?

2020-04-24

З чим можуть допомогти впоратися вітаміни під час вимушеної ізоляції на невизначений термін?

Карантин, введений практично у всіх країнах світу через пандемію - вимушений захід для захисту від масового інфікування. Однак навіть при повному усвідомленні його необхідності людина, поміщена в ізоляцію, відчуває серйозний стрес через раптову і різку зміну способу життя, брак спілкування, обмеження руху. Ще більше посилює стрес фонова тривога, розбалансування робочого дня, додаткові клопоти, пов'язані з дітьми, ізольованими разом з батьками. Загалом, стресових факторів вистачає, тому краще відразу вжити комплекс профілактичних заходів, щоб хоча б пом'якшити вплив стресу на наш організм. Прийом вітамінів - не єдиний, але дуже важливий захід для зміцнення здоров'я, особливо імунітету і особливо у людей старшого віку.

Для чого потрібні вітаміни в карантин?

Навіть здорові люди, які не страждають ніякими захворюваннями, можуть відчувати брак вітамінів в період ізоляції.

1. В першу чергу може відзначатися брак вітаміну D через обмежену можливість виходити на вулицю: цей вітамін виробляється в організмі під дією сонячних променів. Його дефіцит особливо небажаний для дітей і підлітків, а також людей старшого віку, тому якщо немає можливості виходити хоча б на балкон або забезпечувати собі і дитині короткі прогулянки по вулиці - без вітамінного комплексу не обійтися. Для літніх же людей, яким рекомендується повна ізоляція, прийом вітамінів і сонячні ванни з балкону - кращі способи захистити себе від наслідків нестачі вітаміну D.

2. Вітаміни А і С - найважливіші для підтримки захисних сил організму.

3. Для нормального функціонування слизових оболонок - першого захисного бар'єру - необхідна достатня кількість цинку і вітамінів групи B.

4. Останні також важливі для харчування нервової системи, яка відчуває серйозне навантаження в стресовий період.

5. Вітамінний комплекс, що містить метіонін, допоможе впоратися з підвищеним рівнем тривоги, втримати психологічну рівновагу і зберегти спокій в стресових умовах.

У непростий період ізоляції наша психіка і наш організм потребують підтримки всіма доступними способами. Своєчасна підживлення корисними речовинами - вітамінами та мінералами - допоможе вам зберегти здоров'я, гарне самопочуття і душевну рівновагу!

Залишити відгук

Вибирай свої вітаміни

Superia Jazz Superia Jazz

Універсальний комплекс вітамінів

459 грн

Superia For Woman Superia для жінок

Комплекс вітамінів для жінок

149 грн

Superia For Men Superia для чоловіків

Комплекс вітамінів для чоловіків

149 грн

Superia For Girls Superia для підлітків

Комплекс вітамінів для підлітків

145 грн

Arrow right
Arrow left