Вітаміни для чоловіків після 40 і 50 років

2019-03-12

Вікові зміни в організмі людини після 40-50 років неминучі, однак їх можна істотно уповільнити і пом'якшити, якщо уважно ставитися до свого здоров'я. Один з кращих «знаків уваги» - періодичний прийом вітамінних комплексів: організму людини в середньому і старшому віці особливо потрібне додаткове підживлення.

Прийом вітамінів – продовження чоловічого довголіття

Вітаміни для чоловіків особливо важливі для підтримки і збереження репродуктивної функції. Після 40-50 років починають проявлятися симптоми гіпогонадизму, або «чоловічого клімаксу» – рівень тестостерону поступово знижується, а разом з ним – і статева активність. Хоч гіпогонадизм і не проявляється так гостро, як фізіологічний жіночий клімакс, все ж варто пам'ятати про те, що прийшла пора про себе подбати. Тим більше, що порушення дуже багатьох функцій спочатку протікають безсимптомно. Регулярні обстеження і прийом вітамінних комплексів – запорука здоров'я і бадьорості в старшому віці, а значить, і довголіття!

Як визначається ваш особистий асортимент вітамінів

Вітамінізації потребують час від часу всі, однак у кожного віку свої потреби. Для чоловіків старше 40 років і, зокрема, для нормальної статевої функції потрібні такі вітаміни і мінерали:

  • вітамін Е (токоферол) – «вітамін молодості», вкрай важливий для підтримки серця, а також функції репродуктивних органів як у чоловіків, так і у жінок. Крім цього, він зміцнює кровоносні судини і уповільнює деструктивні процеси в організмі;
  • вітамін А (ретинол) сприяє виробленню тестостерону (при взаємодії з вітаміном Е), а також сприяє профілактиці раку;
  • вітамін С - природний антиоксидант, що гальмує руйнування клітин і тканин, що підтримує імунітет;
  • вітамін D - сприяє засвоєнню кальцію і перешкоджає розвитку остеопорозу в старшому віці;
  • вітаміни групи В – підтримують роботу нервової системи і живлять м'язи енергією, сприяють нормальному росту волосся і нігтів, перешкоджають облисіння;
  • фолієва кислота – покращує сперматогенез;
  • ліпоєва кислота – підтримує в нормі жировий і вуглеводний обмін, сприяючи таким чином профілактиці ожиріння та цукрового діабету;
  • цинк - грає найважливішу роль в синтезі тестостерону, від якого залежить і якість статевої функції, і рівень лібідо. Крім цього, періодичне вживання цинку захищає від простатиту;
  • селен бере участь в сперматогенезі, тому особливо потрібен чоловікові в тому випадку, якщо є проблеми із зачаттям. Крім цього, селен також важливий для вироблення тестостерону.

А ось заліза занадто багато в раціоні чоловіка, особливо у старшому віці, бути не повинно: його надлишок може нашкодити здоров'ю.

Продовжити молодість

Не варто чекати неприємних симптомів, особливо якщо ви вже переступили черговий віковий рубіж. Це не вирок! При належній увазі до свого здоров'я і турботі про нього ви ще довго будете повні сил. Вітаміни для чоловіків старше 40 років можуть допомогти продовжити молодість і зберегти здоров'я.

Так, після 40 років потрібно приймати контрзаходи проти початих в організмі процесів старіння. Підтримки потребує серцево-судинна система, особливо якщо спосіб життя чоловіка був далекий від здорового: шкідливі звички, переїдання, важка робота і стреси згубно на неї впливають, а збої в роботі серця бувають дуже небезпечними. Уникнути цього допоможе своєчасне обстеження і прийом вітамінних комплексів.

Після 50-55 років одними з найважливіших в раціоні чоловіка стає лікопін – це речовина підтримує здоров'я передміхурової залози. Тому потреба в ньому зростає разом з підвищенням ризику розвитку простатиту. Крім цього, підвищується потреба організму у вітаміні В12 – з віком він засвоюється гірше, адже він дуже важливий для профілактики вікової деменції.

Чоловікам старше 60 років, в першу чергу необхідні вітаміни А, С і Е – природні антиоксиданти. Вони сприяють профілактиці багатьох хронічних захворювань, які в цьому віці вже можуть становити серйозну небезпеку. А здоров'я і довголіття багато в чому залежать від рівня ризику їх розвитку.

Прийом вітамінів для чоловіків старшого віку – один з найважливіших профілактичних заходів. Своєчасне підживлення організму потрібними йому корисними речовинами допоможе на довгі роки залишитися бадьорим і здоровим!

Відгуки

Витамины точно не помешают!
С недавнего времени как-то заинтересовался вопросом витаминов для организма, сначала пробовал больше употреблять в пищу богатыми ими продукты, но запарился искать то одно то другое, лучше сразу взять витаминный комплекс и не морочить голову! Спасибо за статью! Просто и понятно!)

Залишити відгук

Вибирай свої вітаміни

Superia Jazz Superia Jazz

Універсальний комплекс вітамінів

459 грн

Superia For Woman Superia для жінок

Комплекс вітамінів для жінок

149 грн

Superia For Men Superia для чоловіків

Комплекс вітамінів для чоловіків

149 грн

Superia For Girls Superia для підлітків

Комплекс вітамінів для підлітків

145 грн

Arrow right
Arrow left