Superia Vitamin C
Composition

Склад відповідає індивідуальним потребам

Assortment

Широкий асортимент вітамінів Суперія

One Pill per Day

Лише 1 таблетка на добу

Знайомся
Note

Вітаміни і мінерали Суперія

Superia Jazz Creacking Key

Superia Jazz

Superia Jazz - вітамінна хвиля позитивного настрою. Цей мультикомплекс - новинка у родині Суперія! Сприяє досягненню нового рівня активності, краси та психологічного комфорту. Superia Jazz - вітаміни для супер-настрою!

Дізнатись більше
Background
blick 1 - image Superia for Woman - image
Dots

Superia для жінок

Збалансований жіночий вітамінний комплекс для прекрасного самопочуття, розкішного волосся, міцних нігтиків та стрункої фігури! Кожна пігулка містить 500 мг кальцію, що підживлятиме волосся та нігті й допомагатиме їм рости здоровими. Також Суперія для жінок містить хром, важливий для нормального вуглеводного обміну та корекції ваги.

Дізнатись більше
Background
Dots

Superia для чоловіків

Вітамінний комплекс для суперменів! Доза магнію сприяє витривалості й стресостійкості, що є особливою цінністю для чоловіків. Вітамін Е, селен та цинк підтримують чоловіче здоров’я, сприяють виробленню тестостерону – а це є невід’ємною складовою профілактики простатиту й еректильної дисфункції.

Дізнатись більше
blick 1 - image Superia for Men - image
Background
Dots
blick 1 - image Superia for Girl - image

Superia для підлітків

Цей комплекс вітамінів здатен задовольнити усі потреби підростаючого організму, підтримати школяра у період підвищених розумових навантажень. Особливо корисна Суперія для підлітків дівчатам – завдяки збільшеній дозі заліза. Це підтримає здоров’я юної леді та допоможе адаптуватися під час формування менструального циклу.

Дізнатись більше
Перевірено
Research

Порівняльне дослідження вітамінних комплексів

Науково-дослідний центр незалежних споживчих експертиз «Тест» провів лабораторне дослідження п'яти вітамінно-мінеральних комплексів. Експертизі були піддані «Суперія для жінок», «Vitrum», «Дуовіт для жінок» і «Віта-Супрадин» у вигляді звичайних і шипучих таблеток.

Читати повністю

Комплекс вітамінів і мінералів Суперія

Вітаміни та мінерали - безпосередні учасники обміну речовин в організмі людини. Тому так важливо стежити за тим, щоб їх було достатньо: нестача будь-якоїз «цеглинок» може врешті-решт «обвалити стіну». Іншими словами - брак будь-якого з вітамінів і мінералів може стати причиною розвитку серйозної хвороби, якщо це триває надто довго.

Прийом вітамінів вкрай важливий при незбалансованому харчуванні або строгій дієті, під час реабілітації після важких захворювань або травм, вагітності і годуванні, швидкому зростанні. Періодичного прийому вітамінів потребують і люди старшого віку, оскільки з роками сповільнюється метаболізм і погіршується засвоєння корисних речовин – це робить організм ще більш вразливим.

Сезонна вітамінізація не менш важлива для підтримки організму наприкінці зими та навесні, коли імунітет ослаблений нестачею корисних речовин, холодною сирою погодою і коротким світловим днем. Це допоможе уникнути застуд і ГРВІ, які часто загрожують ускладненнями, особливо при тривалому гіповітамінозі.

Купити комплекс вітамінів і мінералів Суперія ви можете, перейшовши по кнопках «Купити в аптеці» або «Купити на Liki.Wiki».

Background

Вибирай свої вітаміни