Composition

Склад відповідає індивідуальним потребам

Assortment

Широкий асортимент вітамінів Суперія

One Pill per Day

Лише 1 таблетка на добу

Знайомся
Note

Вітаміни і мінерали Суперія

Superia Jazz Creacking Key

Superia Jazz

Superia Jazz - вітамінна хвиля позитивного настрою. Цей мультикомплекс - новинка у родині Суперія! Сприяє досягненню нового рівня активності, краси та психологічного комфорту. Superia Jazz - вітаміни для супер-настрою!

Дізнатись більше
Background
blick 1 - image Superia for Woman - image
Dots

Superia для жінок

Збалансований жіночий вітамінний комплекс для прекрасного самопочуття, розкішного волосся, міцних нігтиків та стрункої фігури! Кожна пігулка містить 500 мг кальцію, що підживлятиме волосся та нігті й допомагатиме їм рости здоровими. Також Суперія для жінок містить хром, важливий для нормального вуглеводного обміну та корекції ваги.

Дізнатись більше
Background
Dots

Superia для чоловіків

Вітамінний комплекс для суперменів! Доза магнію сприяє витривалості й стресостійкості, що є особливою цінністю для чоловіків. Вітамін Е, селен та цинк підтримують чоловіче здоров’я, сприяють виробленню тестостерону – а це є невід’ємною складовою профілактики простатиту й еректильної дисфункції.

Дізнатись більше
blick 1 - image Superia for Men - image
Background
Dots
blick 1 - image Superia for Girl - image

Superia для підлітків

Цей комплекс вітамінів здатен задовольнити усі потреби підростаючого організму, підтримати школяра у період підвищених розумових навантажень. Особливо корисна Суперія для підлітків дівчатам – завдяки збільшеній дозі заліза. Це підтримає здоров’я юної леді та допоможе адаптуватися під час формування менструального циклу.

Дізнатись більше

Вітаміни для всієї родини

Ні для кого не є секретом, що отримувати необхідні вітаміни з їжею далеко не завжди можливо, особливо при незбалансованому режимі харчування (наприклад, сувора дієта). Брак вітамінів і мінералів завжди відбивається на здоров'ї людини, але цього можна уникнути, якщо приймати спеціально підібраний вітамінно-мінеральний комплекс.

Потреба в тих чи інших вітамінів і мінералів не в останню чергу залежить від віку і статі людини. Саме тому в лінійці супер представлені спеціальні вітамінні комплекси для жінок, для чоловіків і для підлітків - хлопчиків і дівчаток. Кожен продукт розроблений з урахуванням добової норми споживання вітамінів і мінералів для чоловічого і жіночого організму в різні періоди їхнього життя.

Купити вітаміни Суперія

Американський бренд Superia - це ідеальне співвідношення ціни та якості. У лінійці Суперія ви знайдете збалансовані вітамінні комплекси з високим рівнем засвоюваності для кожного члена сім'ї.

Так, вітаміни для жінок створені для заповнення потреб жіночого організму в кальції та хромі. Збільшена доза кальцію - запорука міцних нігтів і волосся, а дам елегантного віку ще й вбереже від остеопорозу - частого «супутника» клімактеричного періоду. Хром же грає найважливішу роль у вуглеводному і жировому обміні, тому особливо корисний для корекції ваги або підтримки його в нормі.

Вітамінний комплекс для чоловіків містить необхідні сильній статі цинк і лікопін, які відіграють найважливішу роль в підтримці чоловічої статевої функції.

У вітаміни для дівчаток-підлітків додано трохи більше заліза, ніж в інші комплекси - в період статевого дозрівання це запобігає розвитку у дівчини залізодефіцитної анемії, а також допомагає організму адаптуватися під час формування менструального циклу.

Підвищена доза магнію в комплексі вітамінів для хлопчиків-підлітків необхідна для захисту серцево-судинної системи в період швидкого зростання юнаків, а також для формування м'язової маси.

Унікальний продукт лінійки Суперія - це комплекс вітамінів, мінералів і амінокислот Суперія Джаз, створений не тільки для підтримки організму потрібними вітамінами і мінералами, а й для поліпшення настрою. Так звані «амінокислоти щастя» - таурин, метіонін і тирозин - сприяють поліпшенню емоційного фону і роботи нервової системи, що особливо корисно в періоди сезонної нудьги або при депресивних станах.

Продукція Суперія створена для збереження вашого здоров'я!